"Alltid ren not" - med robotisert notrenhold er nota ren hver eneste dag hele året!

Aqua Robotics har utviklet en banebrytende løsning for notrenhold. Løsningen gir store miljøgevinster og betydelig kostnadsreduksjon.

 

Om oss

Aqua Robotics AS ble startet i 2016. Bak selskapet står Knut Molaug, Anders Molaug og Ole Molaug, alle med solid erfaring fra teknologi- og forretningsutvikling innen fiskeoppdrett og en rekke andre bransjer. Selskapet holder til på Bryne på Jæren.

Våre verdier:

 

Presse

Presseinformasjon

Her finner du en detaljert presentasjon av Halo Net Maintenance System i PowerPoint-format og en film som gir oversikt over vårt banebrytende notrengjøringssystem. Kjernen i systemet er nøyaktig det vi sier i slagordet: «Alltid ren not».

Ønsker du å vite mer, kontakt daglig leder Knut Molaug, tlf. +47 901 39 522, epost: knut.molaug@aquarobotics.no

Last ned

Kontakt

Kontakt meg snarest

Bestill nyhetsbrev

Ja, hold meg informert om Halo Net Maintenance System

Aqua Robotics AS
Nordlysveien 4, 4340 Bryne

Norge

Telefon: +47 47 97 39 00

Knut Molaug, daglig leder
Tlf. +47 901 39 522
knut.molaug@aquarobotics.no

Anders Molaug, forsknings- og utviklingsleder
Tlf. +47 952 39 151
anders.molaug@aquarobotics.no

Øydun R. Nærland, økonomisjef
Tlf. +47 915 54 174
harald.aamodt@aquarobotics.no

Harald Aamodt, prosjektleder
Tlf. +47 489 48 475
harald.aamodt@aquarobotics.no

Atle Haugland, Serviceleder
Tlf. +47 934 54 290
atle.haugland@aquarobotics.no

Raul A. Perez, Systemingeniør/programerer
Tlf. +47 907 07 204 
Raul.Perez@aquarobotics.no

Erlend M. Vold, Tekniker
Tlf. +47 917 24 175
erlend.vold@aquarobotics.no